Surowce

Z BWpedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

W świecie BloodWars istnieją 3 "surowce": krew, pieniądze i ludzie. W górnym panelu gry, pod każdym surowcem podany jest jego przyrost na godzinę. Wynika on głównie z wybudowanych budynków. Nie ma tutaj znaczenia, czy gracz jest zalogowany, czy nie. Surowce przyznawane są zgodnie z czasem rzeczywistym.

Krew Krew

Określana w litrach. Jest używana do odnawiania punktów życia oraz punktów krwi, a także rozbudowy niektórych budynków. Zdobyć ją można na wyprawach, zagarnąć innym graczom podczas ataku, a także "wyprodukować" w specjalnie do tego celu przeznaczonych budynkach. Nie należy mylić krwi z punktami krwi.

Pln Pieniądze

Określane w PLN. Są podstawowym dobrem każdego wampira. Pozwalają rozbudowywać budynki, finansować akcje szpiegowskie i wyprawy oraz kupować przedmioty. Pieniądze można zdobyć atakując innych graczy, produkując je w specjalnie do tego celu przeznaczonych budynkach, a także sprzedając przedmioty (można tego dokonać w zbrojowni).

Ludzie Ludzie

Potrzebni do budowy budynków, szpiegowania innych graczy i zakładania ekspedycji. Ludzi można zdobyć atakując innych graczy, lub "produkując" w budynku zwanym pośredniakiem.

Złom

W sklepie można zakupić złom. Nie zajmuje on miejsca w zbrojowni, a jednocześnie pozwala przechowywać pieniądze bez obawy o ich utratę. Złomem można handlować z innymi graczami.