BloodWars

Z BWpedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Blood Wars - Wojny Krwi to darmowa gra z gatunku MMORPG (massive multiplayer online role-playing games).


W postnuklearnym świecie wcielasz się w postać wampira i walczysz o dominację w jedynym mieście jakie przetrwało apokalipsę.

Zaczynasz jako nowo przemieniony wampir, bez wsparcia, mając do dyspozycji to, co udało Ci się znaleźć w pobliskich ruinach.

W trakcie gry odbędziesz wiele wypraw, penetrując zrujnowany świat w poszukiwaniu każdego skrawka przeszłości, który pozwoliłby Ci pokonać wrogów. Stoczysz walki z innymi wampirami zamieszkującymi miasto, walcząc o zasoby, doświadczenie i prestiż. Będziesz toczyć bitwy w ochronie niewielkiego skrawka, zaledwie kilku przecznic, zwanych kwadratem. Sam też założysz oblężenia, starając się przebić do zamożniejszych dzielnic, zwanych strefami. W tej heroicznej walce nie będziesz sam. Twoi bracia z klanu będą Cię wspomagać w waszej wspólnej drodze na szczyty władzy. Wspólnie z pobratymcami staniesz przed możliwością walki z potężnymi potworami w trakcie wspólnych ekspedycji, których głowy będą stanowić klanowe trofeum, każde zwycięstwo będzie Cię zbliżało do uzyskania miana najpotężniejszego wampira w całym mieście.Wymagania sprzętowe: komputer klasy PC, łącze internetowe, aktualna wersja przeglądarki internetowej.