Handel

Z BWpedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Opcja dostępna jedynie w krainach typu Necropolia!

Dla krain typu Moria oraz serwerach Necropolia V, VII i VIII obowiązuje opcja Aukcje!

Każdy gracz ma możliwość od 15 poziomu wymieniać się przedmiotami. punktami rozwoju oraz złomem z innymi graczami grającymi w obrębie tego samego serwera.

Lista Handlowa

Lista handlowa jest podzielona na 2 sekcje: przedmioty oferowane Tobie oraz przedmioty, które Ty oferujesz. Podgląd przedmiotów jest możliwy poprzez kliknięcie na przedmiot. W tej zakładce przeprowadzana jest cała procedura zatwierdzania ofert. Odbywa się to w 3 krokach:

 1. Złożenie oferty 
 2. Złożenie oferty przez drugiego gracza
 3. Akceptacja oferty przez gracza, który złożył ofertę jako pierwszy


Nowa Oferta

Jeżeli chcesz sprzedać przedmiot innemu graczowi, niezbędne jest skorzystanie z zakładki nowa oferta. Do złożenia oferty wymagane jest podanie numeru id odbiorcy, który możemy uzyskać od niego lub też poprzez kliknięcie na profil gracza, któremu chcemy złożyć ofertę i kliknięcie na "ZŁÓŻ NOWĄ OFERTĘ HANDLOWĄ" wtedy pole nr id zostanie wypełnione automatycznie. Przedmioty możliwe do zaoferowania znajdują się po prawej stronie ekranu. Kliknięcie spowoduje przeniesienie przedmiotu do pola, w którym są widoczne przedmioty do zaoferowania. Mogą one zostać usunięte z tego pola poprzez zaznaczenie ich oraz kliknięcie "USUŃ ZAZNACZONE". Jeżeli jesteśmy pewni, że w oknie po lewej stronie znajdują się przedmioty, które chcemy przekazać klikamy "AKCEPTUJ". Maksymalna ilość przedmiotów przekazywanych w jednej ofercie to 5. Jeżeli chcemy zaoferować same punkty rozwoju lub złom niezbędne jest dodanie do transakcji co najmniej jednego przedmiotu sklepowego np. pałki.